O našej spoločnosti | SolarEnergia

O našej spoločnosti

Vitajte v spoločnosti SolarEnergia, kde sa už od roku 2008 špecializujeme na výstavbu solárnych fotovoltických elektrární a poskytujeme komplexnú škálu služieb pre uspokojenie vašich potrieb v oblasti využívania obnoviteľnej energie. Máme dlhodobé skúsenosti s využívaním slnečnej energie ako súčasti čistých a spoľahlivých energetických riešení.

V našej spoločnosti sme hrdí na naše odborné znalosti v oblasti navrhovania, projektovania a výstavby solárnych fotovoltických elektrární všetkých veľkostí, prispôsobených tak, aby vyhovovali jedinečným požiadavkám každého projektu. Či už chcete napájať malú komunitu alebo veľké priemyselné zariadenie, náš tím skúsených odborníkov sa zaviazal poskytovať vysokokvalitné a nákladovo efektívne riešenia, ktoré prekonajú vaše očakávania.

Okrem našich realizačných služieb ponúkame komplexnú podporu počas celého životného cyklu projektu, od počiatočného plánovania a povolenia až po priebežnú údržbu a optimalizáciu. Naším cieľom je poskytnúť vám bezproblémový zážitok a zabezpečiť dlhodobý úspech vašej investície do solárnej energie.

S preukázanými úspechmi a záväzkom k trvalej udržateľnosti je naša spoločnosť dôveryhodným partnerom. Sme súčasťou slovenskej skupiny SynCo Group (www.syncogroup.eu), v ktorej sa nachádza viac ako 30 spoločností podnikajúcich v oblasti energetiky, technológií, stavebníctva, poľnohospodárstva a služieb. Sme tiež dlhoročnými členmi Slovenskej asociácie fotovoltického priemyslu a OZE (SAPI) - najväčšieho mimovládneho profesionálneho záujmového združenia zastupujúceho odvetvie fotovoltiky a obnoviteľných zdrojov energie. Pri našej činnosti dodržiavame Kódex inštalatéra FVE.


Spolupracujeme
Fronius
Horay
HUAWEI
KENO
Longi Solar
SAPI
Schneider Electric
Sungrow
Adresa

SolarEnergia s.r.o.
Račianska 30/A
831 02 Bratislava
Slovenská republika

Kontakt:

+421 902 997 755
info@solarenergia.sk

IČO: 44041461
IČ DPH: SK 2022597874

Lokality
Banská Bystrica
Bratislava
Košice
Kysucké Nové Mesto
Martin
Nitra
Nové mesto nad Váhom
Piešťany
Trenčín
Trnava
Žiar nad Hronom
Žilina
Zelená domácnostiam