O nás | Fotovoltické elektrárne

O nás

Spoločnosť SolarEnergia, s.r.o. pôsobí v oblasti obnoviteľných zdrojov energie (OZE) a jej hlavným zameraním je využívanie solárnej energie prostredníctvom solárnych fotovoltických (FV) technológií. Tieto fotovoltické technológie sú súčasťou pozemných a strešných FV systémov.

Spoločnosť sa od svojho vzniku v roku 2008 zameriava hlavne na development, výstavbu a prevádzku solárnych FV zdrojov. V rámci svojich činností sa však venuje aj vykonávaniu technických a energetických auditov OZE, hĺbkových previerok (due diligence) OZE a taktiež realizácii komplexných systémov tepelného hospodárstva s využitím OZE. Spoločnosť momentálne pripravuje realizáciu viacerých projektov garantovaných energetických úspor.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti SolarEnergia Invest, s.r.o. boli zrealizované projekty modernizácie a rekonštrukcie verejného osvetlenia vo viac ako 10 slovenských miest a obcí a moderné systémy LED osvetlenia v priemysle a doprave.

Spoločnosť SolarEnergia, s.r.o. je členom slovenskej skupiny SynCo Group (www.syncogroup.eu), v ktorej sa nachádza viac ako 30 spoločností podnikajúcich v oblasti energetiky, technológií, stavebníctva, poľnohospodárstva a služieb.
 

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÉ vypracovanie ponuky

budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase

SolarEnergia s.r.o.
Račianska 30/A
831 02 Bratislava
Slovenská Republika

IČO: 44041641
IČ DPH: SK 2022597874

GPS súradnice: N48°9'50.74'', E17°7'34.01''

Tel.: +421 902 99 77 55

E-mail: info@solarenergia.sk