Úvod | Fotovoltické elektrárne

Lokálny zdroj pre firmu Znížte si výrazne náklady za energie pomocou lokálného zdroja. Lokálny zdroj umožňuje firmám využiť obnoviteľné zdroje na výrobu energie pre vlastnú spotrebu. S fotovoltikou viete dosiahnúť návratnosť až 7 rokov!
Zelená domácnostiam Staviate alebo vlastníte rodinný dom a radi by ste znížili jeho náklady na minimum. Slovenská inovačná agentúra predstavila schému dotácií s názvom zelená domácnostiam, kde je možné sa uchádzať o podporu formou poukážky na inštaláciu malých zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie.

Pre firmy

Lokálny zdroj

zelená energia pre firmy
Vyrábajte vlastnú lacnú energiu pre vašu firmu! Lokálny zdroj vám umožní vyrábať elektrickú energiu z obnoviteľných zdrojov pre vlastnú sportrebu. Lokálny zdroj môže byť napríklad fotovoltická elektráreň s výkonom do 500 kWp, alebo malá bioplynová stanica. S fotovoltikou viete dosiahnúť návratnosť až 7 rokov.
viac o lokálnom zdroji

Priemyselné LED osvetlenie

Hľadáte spôsob ako ušetriť na prevádzke svojich priestorov? Máme pre vás jedinečné technické riešenie ako mať kvalitné osvetlenie a zároveň nižšie prevádzkové náklady a to všetko pomocou moderného LED osvetlenia. Priemyselné LED osvetlenie zníži vašu spotrebu elektriny a zároveň vylepší pracovné prostredie vo vašej firme.
viac o priemyselnom osvetlení

Pre samosprávy

Verejné LED osvetlenie a servis

Náklady na prevádzku systému verejného osvetlenia miest a obcí neustále narastajú a to nielen v spojitosti s koncovou cenou elektrickej energie, ale aj v súvislosti s nárokmi  na údržbu. Preto je najvyšší čas modernizovať verejné osvetlenie vo vašej obci a meste a namiesto zastaralého osvetlenia nainštalovať moderné LED svietidlá. Výmenu a prevázdku verejného osvetlenia vyriešime za vás, ponúkame aj možnosti financovania.  
viac o verejnom osvetlení

Ostrovné osvetlenie

Naša spoločnosť vám predstavuje unikátne riešenie na osvetlenie priechodov pre chodcov a takých miest, ktoré sú mimo existujúcej sústavy osvetlenia vo vašej obci. V prípade ak máte aj vy vo svojej obci miesta, ktoré nie je možné osvetliť z dôvodu, že osvetlenie nie je možné pripojiť do existujúcej sústavy verejného osvetlenia máme pre vás riešenie. 
viac o ostrovnom osvetlení

Pre domácnosti

Zelená domácnostiam

Staviate alebo vlastníte rodinný dom a radi by ste znížili jeho náklady na minimum. Slovenská inovačná agentúra predstavila schému dotácií s názvom zelená domácnostiam, kde je možné sa uchádzať o podporu formou poukážky na inštaláciu malých zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie. Fotovoltiku a tepelné čerpadlo pre Váš domov Vám pomôže v celkovej energetickej hospodárnosti domova.
viac o zelenej domácnosti

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÉ vypracovanie ponuky

budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase

SolarEnergia s.r.o.
Račianska 30/A
831 02 Bratislava
Slovenská Republika

IČO: 44041641
IČ DPH: SK 2022597874

GPS súradnice: N48°9'50.74'', E17°7'34.01''

Tel.: +421 902 99 77 55

E-mail: info@solarenergia.sk