Úvod | Fotovoltické elektrárne

Lokálny zdroj pre firmu Znížte si výrazne náklady za energie pomocou lokálného zdroja. Lokálny zdroj umožňuje firmám využiť obnoviteľné zdroje na výrobu energie pre vlastnú spotrebu.
Verejné osvetlenie pre samosprávy Naša spoločnosť vám predstavuje unikátne riešenie na osvetlenie priechodov pre chodcov a takých miest, ktoré sú mimo existujúcej sústavy osvetlenia vo vašej obci. V prípade ak máte aj vy vo svojej obci miesta, ktoré nie je možné osvetliť z dôvodu, že osvetlenie nie je možné pripojiť do existujúcej sústavy verejného osvetlenia máme pre vás riešenie.
Zelená domácnostiam Staviate alebo vlastníte rodinný dom a radi by ste znížili jeho náklady na minimum. Slovenská inovačná agentúra predstavila schému dotácií s názvom zelená domácnostiam, kde je možné sa uchádzať o podporu formou poukážky na inštaláciu malých zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie
Pre firmy
Lokálny zdroj
zelená energia pre firmy
Vyrábajte vlastnú lacnú energiu pre vašu firmu! Lokálny zdroj vám umožní vyrábať energiu z obnoviteľných zdrojov pre vlastnú sportrebu. Lokálny zdroj môže byť napríklad fotovoltická elektráreň s výkonom do 500 kWp, alebo malá bioplynová stanica.
vedieť viac
Priemyselné LED osvetlenie
Hľadáte spôsob ako ušetriť na prevádzke svojich priestorov? Máme pre vás jedinečné technické riešenie ako mať kvalitné osvetlenie a zároveň nižšie prevádzkové náklady a to všetko pomocou moderného LED osvetlenia.
vedieť viac
Pre samosprávy
Verejné LED osvetlenie a servis
Náklady na prevádzku systému verejného osvetlenia miest a obcí neustále narastajú a to nielen v spojitosti s koncovou cenou elektrickej energie, ale aj v súvislosti s nárokmi  na údržbu. Preto je najvyšší čas modernizovať verejné osvetlenie vo vašej obci a meste.  
vedieť viac
Ostrovné osvetlenie
Naša spoločnosť vám predstavuje unikátne riešenie na osvetlenie priechodov pre chodcov a takých miest, ktoré sú mimo existujúcej sústavy osvetlenia vo vašej obci. V prípade ak máte aj vy vo svojej obci miesta, ktoré nie je možné osvetliť z dôvodu, že osvetlenie nie je možné pripojiť do existujúcej sústavy verejného osvetlenia máme pre vás riešenie. 
vedieť viac
Pre domácnosti
Zelená domácnostiam
Staviate alebo vlastníte rodinný dom a radi by ste znížili jeho náklady na minimum. Slovenská inovačná agentúra predstavila schému dotácií s názvom zelená domácnostiam, kde je možné sa uchádzať o podporu formou poukážky na inštaláciu malých zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie
vedieť viac

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÉ vypracovanie ponuky

budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase

SolarEnergia s.r.o.
Račianska 30/A
831 02 Bratislava
Slovenská Republika

IČO: 44041641
IČ DPH: SK 2022597874

GPS súradnice: N48°9'50.74'', E17°7'34.01''

Tel.: +421-2-4445-2432
Fax: +421-2-4437-2432
E-mail: info@solarenergia.sk

Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem